Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wiązadełko a mięśnie nogi


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 2Olat. Chciałbym zasięgnąć opini specjalisty gdyż trochę wstydzę się iść do lekarza, no chyba ze będzie to koniecznośc. Dlatego forma incognito mi odpowiada. Ostatnio zacząłem się interesować sprawami sexualnymi gdyż poznałem cudowna dziewczynę i w chwili zbliżenia chciałbym wypaść jak najlepiej. Jednak zauważyłem że moje wiązadełko jest chyba za krótkie ponieważ w czasie wzwodu sciągająć napletek zsuwa on się tylko za obrys żołądzi gdzie zostają fałdki skóry, Gdy pociągnę dalej to skóra pociąga zaraz za sobą zołądz. Oraz chciałbym wiedzieć jaki wpływ na stosunek ma częste masturbowanie się (ok 3-4 razy w tyg czasem częściej). Kiedyś zauważyłem że zaciskająć nogę na nogę mogę mięśnie lubosiągnać wytrysk bardzo syzbko kilkanađcie sekund nawet. Jednak w chwili końca nasienie sobie wypływa a doznanie nie jest tak duze. Piszę to ponieważ 2 dni temu prawie doszło do zbliżenia z moją partnerką, jednak powiedziałem że za krótko się znamy, a faktycznie obawiałem się bo to mój i jej pierwszy raz. Więć doszło do miłości francuskiej i tu narodziły się moje obawy ponieważ trwało to ok 3 minut i doszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 lat i mam podobnie z Tymi mięśniami, zaciskająć jakieś mięśnie bardzo szybko osiągam wytrysk. Jednak kiedys robiłem to bez zaciskania zajęło mi to trochę dłużej i wytrysk był intensywny.. Powiedzcie jakie to moze mieć skutki uboczne????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×