Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha nad pępkiem promieniujący na plecy pod łopatki


Gość Aleksandra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bole brzucha na wys 5cm nad pempkiem ,bol promienije na plecy pod opatkami ,jest do wytrzymania ,pozatym jest ciagly,naslia sia w pozycji siedzacej ,jesli chodze lub leze jest mniejszy ,momentami ciezko mi sie oddycha,rano moj jeazyk jest caly bialy ,bylam u lekarza ale stwierdzil tylko ze mam cukrzyce ,oraz wys cholesterol ,nie zrobil mi usg i nie skierowal na niego,czy to jest przyczyna nowej diety ,ktora muusze stosowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez badania co się dzieje. Takie dolegliwości muszą zostać odpowiednio zdiagnozowane. Bóle, które Pani przedstawiła nie powinny mieć podłoża związanego z dietą. Trzeba zastanowić się nad wykonaniem USG jamy brzusznej jak i być może gastroskopią. O tym wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień lekarza - w mojej ocenie objawy helikobaktera, moje dzieci mówią na to helikoptera - dodatkowo metaliczny smak/zapach tego osadu na języku, czasami ból przy uciskaniu na splot słoneczny oraz zgaga - mam to samo po zrobieniu gastroskopii okazał się, że to helikobakter, zestaw anybiotyków nie pomógł, obecnie zmieniam gastrologa, z naturalnych można próbować miód manuka - mnie nie pomógł (z apisu dużo tańszy niż oryginalny - może dlatego) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Mam ten sam problem , jednak miałem robioną gastroskopie usg próbe wątroby i trzustki i wszystko jest dobrze , a może trzeba szukać z drugiej strony ? że to od pleców??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra - choroby autoimmunologiczne chadzają grupami, może masz celiakię? Pablo - polski miód spadziowy jest tańszy, a o wiele lepszy niż mocno przereklamowany miód manuka. Michał - a dwunastnicę ci sprawdzali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×