Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w miejscu wyrostka robaczkowego


Gość najs

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch tygodni mam bol w miejscu wyrostka.Ból nie ustaje, nie ustępuje po zażyciu tabletek no-spa 40mg ani 80mg.Boli pod dotykiem,przy kaszlu,ostatniu przy wykonywaniu ruchów jak i w bezruchu.Miałam wykonywane badanie moczu,badania krwi i wszystko jest w porządku.Usg jamy brzusznej również nic nie wykryło.Po 4 dniach obserwacji wypisano mnie ze szpitala w dalszym ciągu z bólem brzucha.Jestem obciążona genetycznie kamicą nerkową,jednak nerki zostały wykluczone u specjalisty.Przy usg narządów rodnych nie wyszło nic szczególnego.Czy istnieje możliwość,że to mimo wszystko zapalenie wyrostka? Czy można w takim przypadku jakoś poprosić o wykonanie zabiegu *w razie czego*? Moja koleżanka miałą wsyzstkie badania w porządku,a po wycięciu wyrostka okazało się,że był to już ostry stan zapalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dotykam, tylko gdy dotykam ! Boli mnie miejsce gdzie jest wyrostek robaczkowy nie wiem czy to jest zapalenie wyrostka robaczkowego. Proszę o odpowiedź . (to bardzo mały obręb tak na 2 paznokcie że tak ujmę). Czy to po prostu przejsciowe nic nie znaczące). Z góry dziękuje *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić bez bezpośredniego badania. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem. Takie jednak objawy wskazują na miejscowe podrażnienie nerwów tej okolicy skóry, a nie problem w narządach wewnętrznych jamy brzusznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×