Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Andrzej

Wyniki badań HBs Ag ALT GGTP

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej
Chciałbym się dowiedzieć coś na temat swoich wyników krwi HBs Ag 0,01 ujemny ALT 62 GGTP 69 Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
ALAT i ASPAT podwyższony, co do HBsAg to czy był Pan szczepiony przeciw WZW B?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niektóre laboratoria oznaczają HBs ilościowo. W takim przypadku zawsze podawana jest wartość graniczna, którą przyjmuje się za wynik dodatni. Wartości mniejsze wynikają z niedokładności badania i czułości metody i nie należy przejmować się np. wynikiem 0,2 przy czułości 2,0. Taki wynik oznacza jednoznacznie HBs ujemny czyli brak zakażenia wirusem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mama
zrobiłam synowi badania wątrobowe jego wynik mnie przeraził Alat 18.0 Aspat 64.1 bilirubina całkowita 0,74 HBS dodatni mając 2 latka wszczepili mu żółtaczkę byl leczony już było wszystko dobrze .Dziś mając 16 lat robiąc mu badania do szkoły są takie wyniki czy one są dobre ? a dodam jeszcze że hemoglobiny ma 14,5 Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grażyna
Witam, proszę o interpretację wyników krwi, kobieta, 41 lat: AST 35 ALT 84 Bilirubina całkowita 0,58 GGTP 97 Fosfataza alkaliczna 102 Są to powtórne badania (w poprzednim ALT był ponad normę a ALT identyczny, czyli 84). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika
Witam. Lekarz zlecil mi badamia HBs Ag bilirubine ALT GGTP oraz USG jamy brzusznej. Gdzie moge zrobit te wszystkie badania? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ANDRZEJ
proszę o interpretację wyniku aspat-88*ggtp-144iu/l jestem męszczyzno mam 52lata -proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JOLA
witam. mam wyniki badań Antygen HBs 0,74 i pisze jeszcze NEGATIVE. PROSZĘ O INTERPRETACJĘ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Witam mój syn 4 lata ma podwyższony ALT 69 dodam że miał te wyniki robione w piątym dniu choroby gorączkowo miał katar i kaszel podawałem mu czopki przeciw gorączkowo czy mam powód do niepokoju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.