Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Śluz w rowku i zaczerwione miejsce


Gość pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiś trzech dni bolało mnie okolicy kości ogonowej myślałem ze może sobie stłukłem ... ale jakoś dzień temu dwa zauważyłem ze w rowku mam jakiś śluz bezbarwny ... zauważyłem ze boli mnie przy łączeniu dwóch pośladków ... dziś poszedłem do lustra i rozszerzyłem pośladki i zauważyłem ze mam cale zaczerwione miejsce w rowku i jakieś małe dwie kropki czarne .. dopiero w poniedziałek idę do lekarza ale mam nie pokój wiec pisze do ciebie o jakieś wskazówki mam 21 lat mam niedoczynność tarczycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy mogą świadczyć o występowaniu torbieli krzyżowej w stanie zapalnym. radziłbym w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. Jeśli to rzeczywiście torbiel krzyżowa z przetokami prawdopodobnie będzie wymagała leczenia zabiegowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie bylem dziś u lekarza na ostrym i powiedział ze mam przewlekle zapalenie albo na odwrót a poza tym mało ważne dostałem skierowanie do poradni ale tam dopiero za miesiąc mam się stawić czy powinnem brać jakieś antybiotyk jeśli tak to czy mogę na własną rękę kupić aby nie pogorszyć tego stanu ? i aby juz w tym kierunku coś zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doradzę panu bez badania co należy robić i tym bardziej jakie stosować antybiotyki i czy trzeba (antybiotyki są dostępne na receptę). Może przyspieszyć wizytę u chirurga wybierając się do niego prywatnie. Musi Pan to rozważyć, bo leczenie raczej nie należałoby odwlekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×