Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle korzeniowe szyi po wysiłku fizycznym


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś kilka miesięcy temu ( listopad 2009)- pierwszy raz po całym dniu stania jako hostessa zabolało mnie w szyi(tak jakby wzdłuż gardła) podczas oddechu(taki przeszywający ból) i podczas parcia na stolec, głębszego, intensywniejszego śmiania się, taki ciągnący ból w tym samym miejscu z przodu szyi, tylko podaczas tych czynności później ustępował, myślę że były to prawdopodobie bóle korzeniowe kręgosłupa, czy dobrze się domyślam? I teraz zaczęłam dość intensywnie uprawiać sport, znów podczas wdechu w tym miejscu czuję ból. Czy wysiłek znów przywołał bole korzeniowe? czy to w ogóle są bóle związane z kręgosłupem? i czy to możliwe żeby bolało mnie w środku, z przodu szyi i tak jakby w gardle od kręgosłupa? Z góry dziękuję za odpowiedź i poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bóle korzeniowe kręgosłupa, czy dobrze się domyślam? - takie objawy rzeczywiście mogą być związane ze zmiana zwyrodnieniowymi w kręgosłupie mogącymi dawać objawy korzeniowe, aby sprawdzić jaki stan jest kręgosłupa należałoby wykonać RTG odcinka szyjnego kręgosłupa Czy wysiłek znów przywołał bole korzeniowe? - tak wysiłek fizyczny może wyzwalać takie dolegliwości czy to w ogóle są bóle związane z kręgosłupem? - raczej wskazuje na to, że tak i czy to możliwe żeby bolało mnie w środku, z przodu szyi i tak jakby w gardle od kręgosłupa? - tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×