Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Leczenie przekrwienia i obrzęku części przedodźwiernikowej żołądka


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Biore Losec od 3 tygodni na przekrwienie i obrzek częsci przedoddżwiernikowej.Po tygodniu brania dostałem wiekszych wzdec niz miałem po jedzeniu , czym to jest spowodowane?Ból w okolicy prawego zebra juz praktycznie minął ale wzdecie jest cały czas.Losec mam brać przez 8 tygodni 2 dziennie po 20 mg .Helicobacter ujemny . Po trzech tygodniach jestem strasznie zmeczony czy to mozliwe ze ten losec tak na mnie działa (uczucie jakbym nie miał zołądka i chęć zjedzenia pizzy z sosem czosnkowym). Czy lek Losec zabiera mi witaminy , bo czuje straszne zmeczenie??? Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy mogą być skutkiem ubocznym stosowanego leku. Patrz: Możliwe skutki uboczne: Ból i zawroty głowy, biegunka, nudności, zaparcia, wzdęcia, wysypka skórna. Ponadto może dojść do zwiększenia aktywność enzymów wątrobowych, w pojedynczych przypadkach: zmiany obrazu krwi oraz reakcje nadwrażliwości (obrzęk naczynioruchowy, wstrząs anafilaktyczny). Lek stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn. W przypadku wystąpienia takich działań niepożądanych jak zawroty głowy, zaburzenia widzenia należy zachować szczególną ostrożność. Trzeba w tej sprawie skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Są leki innego rodzaju, które w przypadku tej choroby można zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×