Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomasz

Ból odbytu po prawej stronie, ból jądra, okolic jądra i pachwin oraz penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasz
Od dłuzszego czasu boli mnie w odbycie, bardziej po prawej stronie. Rowniez boli mnie prawe jadro i okolice prawego jadra do pachwin. Mam wrazenie, ze jadra sa twarde i zimne i rowniez boli mnie penis, zgrubienie po prawej stronie i dziwne zyłki mi powychodziły. Bol przejawia sie kłuciem i pieczeniem i czasem swedzenie jader i penisa. Byłem u lekarza urologa i na poczatku powiedziano mi, ze mam zapalenie jadra prawego, a pózniej, ze zapalenie prostaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Jeśli tak stwierdził urolog to z pewnością jest to zapalenie i należy je leczyć. Wszystkie objawy jakie Pan opisał mogą właśnie tego schorzenia dotyczyć i zapalenia jądra i zapalenia prostaty. Na pewno urolog przepisał leki (antybiotyk, przeciwzapalne). Trzeba je tylko zażywać i stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aneta
Jestem kobieta i własnie w tej chwili odczuwam kłucie w prawej pachwinie.wczoraj miałam ból odbytu.jestem 4 mies.po porodzie .prosze o porade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacek
Gralem w pilke w zeszly piatek i dostalem pilka w penisa az w jednym miejscu od dolu zrobil sie fioletowy troche mnie boli i niewiem czy mam gdzies z tym isc sprawdzic czy jest wszystko w porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To krwiak powstały przez stłuczenie penisa. Raczej nic niepokojącego. Taki krwiak powinien się wchłonąć w przeciągu około 1-2 tygodni. Można przyspieszyć ten proces używając maści z dodatkiem heparyny, które są dostępne bez recepty w aptece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pacjent
Ja też mam problem z odbytem. Jakiś rok temu doszło u mnie przez przypadek do podrażnienia odbytnicy ostrym narzędziem od tego czasu nie miałem żadnych problemów podczas gdy jakieś pół roku temu pojawił się dyskomfort przechodzący w ból w okolicy za odbytem (nie wiem czy jest to już odbytnica czy jeszcze odbyt) ale objawy coraz bardziej się nasilają nie wiem już co mam robić, są dni że wszystko jest dobrze a czasem bardzo jest to odczuwalne. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rob
a ja radze odrazu robić posiew na bakterie w nasieniu ja sie męczyłem rok z zapaleniem i wyszło że mam gronkowca złocistego w najądrzach i lecze sie dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ,
Choroby jąder zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.