Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dokuczliwy, silny ból nogi po złamaniu kostki


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, równo 4 miesiące doszło do wypadku w wyniku którego doznałem złamania kostki bocznej, na której mam druty, zerwania dwóch więzadeł strzałkowo-skokowych i rozwerania więzozrostu piszczelowo strzałkowego w wyniku czego jest on teraz ustabilizowany śrubą. Na czas 4 miesięcy i 2 tygodni po wypadku mam zaplanowany zabieg wyjęcia zespolenia, około miesiąc temu lekarz z poradni otropedycznej zalecił mi zażywanie tabletek o nazwie Arthron Complex w liczbie 3 dziennie (90 sztuk), zauważyłem, że w niedługim czasie zaczął pojawiać się dokuczliwy ból w okolicy kostki zewnętrznej, a więc z tej strony gdzie miałem wkładaną śubę i druty, podczas poruszania się ból momentami jest bardzo silny, nieraz nie mogę po prostu postawić nogi i iść, czasami też noga w okolicy kostki (i troszeczkę wyżej) twardnieje i skóra robi się sina. Czy taki stan jest normalny? Konsultowałem to z lekarzem, który stwierdził, że to wynik znajdowania się ciała obcego w mojej nodze, ale czy na pewno? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno te dolegliwości nie mają nic wspólnego z zażywanymi lekami. Prawdopodobnie rzeczywiście takie objawy mogą być odzwierciedleniem tkwiącego ciała obcego w kości jak i w tkance podskórnej. To naturalne następstwo takiego leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×