Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zbyt naciągnięta skora po obrzezaniu


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w piątek 3 wrzesnia bylem na zabiegu calkowitego obrzezania i usuniecia wedzidelka. Moj penis jest jeszcze troche spuchniety przy rowku zolednym i wyczuwam zgrubienie nie wiem czy to opuchlizna czy mozliwe ze lekarz zaszyl nadmiar skory - podwinal ja pod spod i na wierzch naszyl pozostala jej czesc?? nie wycinajac tej zbednej? zalezalo mi na cieciu ktore umiejscowia blizne przy rowku żolędnym. I jeszcze jedno - podczas wzwodu skora na zoledzi jest w nienaturalny sposob naciagnieta a zoladz bardzo nabrzmiala i ciagnieta w dol jak by przez wedzidelko (a nie mam go juz przeciez....) - czy po wygojeniu to minie czy mozliwe ze lekarz zostawil za malo skory i podczas wzwodu nie starcza jej na spokojne *wyciagniecie* sie penisa? Prosze o odpowedz martwie sie tym stanem rzeczy.... Zabieg wykonywal lek. n. med. urolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to opuchlizna czy mozliwe ze lekarz zaszyl nadmiar skory - podwinal ja pod spod i na wierzch naszyl pozostala jej czesc?? nie wycinajac tej zbednej? - w chwili obecnej trudno określić jaki jest efekt samej operacji z uwagi na bardzo wczesny okres pooperacyjny, ostateczny wynik zabiegu będzie dopiero można ocenić najwcześniej po 3-4 tygodniach od zabiegu czy po wygojeniu to minie czy mozliwe ze lekarz zostawil za malo skory i podczas wzwodu nie starcza jej na spokojne *wyciagniecie* sie penisa? - efekt operacji na pewno będzie dobry tylko trzeba poczekać na wygojenie się całkowite rany pooperacyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×