Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Znacznie opuchnięte jądro


Gość ADAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2tygodni mam opuchniete lewe jadro. Dwa dni po rozpoznaniu pojechalem na pogotowie by spytac lekarza czy to napewno to. Lekarz stwierdzil zapalenie najadrza zapisal leki ktore stosowalem jednak nie pomogly za bardzo - jadro nie boli ale dalej jest spuchniete. Bardzo prosze o pomoc gdyz obawiam sie skretu jadra lub innej nieprzyjemnej dolegliwosci. Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne zapalenie jądra i/lub najądrza jak rozpoznał to lekarz pogotowia. Skręt jądra skończyłby się już tragicznie (do tej pory musiałaby już być wykonana amputacja jądra z powodu martwicy). Takie zapalenie czasami niestety leczy się bardzo długo. Najlepiej jednak udać się po fachową pomoc w tym względzie do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam spuchniete prawe jądro około od dwuch lat.... nokomu o tom nie muwie ale zaczeło się to robić jak czesto miałem stosunki płuciowe... co dziwne jest ogromne ale nic nie boli... jak to wyleczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 2 miesięcy mam opuchliznę na lewym jądrze. Wcześniej miałem operację powiązania żyły nasiennej.odczuwam promieniujacy ból od strony odbytu, jądro także boli, szczególnie wtedy kiedy robię kroki dlatego stawiam je delikatnie żeby nie odczuwać bólu. Po konsultacji z lekarzem i usg lekarz stwierdził wodniak ,zalecił biseptol, naproxen i kazał iść do domu. Niestety to nic nie pomogło. Nadal mam bóle i opuchliznę. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie należy nigdy lekceważyć tego typu schorzeń! Wszystkim panom proponuje udać się do lekarza, niech zrobi USG i rozpocznie leczenie, natomiast Ty Grzegorzu zmień lekarza, na takiego który leczy a nie tylko bierze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×