Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe plamki na żołędziu penisa a mastka


Gość Antek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po zsunięciu napletka na żołądziu, na samym jego końcu mam małe, białe plamki. Wygląda mi to na mastkę, ale nie mogę tego umyć. To coś wygląda jak na stale przytwierdzone. Plamki nie są duże, są pod napletkiem, na samym końcu żołądzia. Są trochę wypukłe, tak że jak przejadę palcem, czuć wyraźnie nierówność. Osobiście uważam że to jakiś rodzaj mastki, nie mniej jednak nie mogę jej umyć wodą, po prostu to się trzyma. Jest to odrobinę podobno do włosków na języku, takie małe kropki. Nie jest ich dużo, taki jeden pasek na końcu wzdłuż żołądzia, tuż nad trzonem penisa. Kiedyś w dzieciństwie miałem problemy z mastką bo nie myłem dokładnie genitalii i zawsze było jej bardzo dużo. Nie pamiętam czy te kropki już wtedy były. Nie mam problemów z masturbacją, penis prawie mnie boli, stosunkowo wolno oddaję mocz (czasem normalnie, szybko, ale bywa że mija minuta zanim całkowicie się wypróżnię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zmiany jak opisujesz mogą wskazywać na prosaki czyli zaczopowane gruczołu łojowe, których bardzo dużo w okolicy napletka. To tylko defekt kosmetyczny nie wymagający leczenia. W razie wątpliwości radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się, prawdopodobnie o to chodzi. Mimo wszystko wygląda to raczej nieciekawie. Czy są jakieś szanse że to samo z siebie zniknie z czasem [obecnie jestem w jeszcze wieku dojrzewania, 18 lat] czy też mam je zaakceptować bo pozostaną na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×