Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obcisły napletek po obrzezaniu


Gość MACIEJ

Rekomendowane odpowiedzi

witam przeszedlem zabieg pelnego obrzezania ale wydaje mi sie ze napletek jest zawoski bylo to obrzezanie pelne przyszycie napletka w rowku zazolednym moj penis w czasie spoczynku ma 9cm w czasie erekcji moj penis powieksza sie gdzies do 13cm i jest skora maxymalnie napieta ponadto sciaga skora z nad kosci łonowej przed zabiegiem moj penis mial 15cm wiem powinienem udac sie do urologa ale chcialbym dowiedziec sie czy jest taka moxzliwosc ze po zabiegu poprostu napletek jest zbyt waski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że doszłodo zawężenia blizy po usunięciu napletka co daje takie obajwy jak Pan opisuje. Być może okaże się konieczna korekcja tego stanu. Trzeba w tej sprawie skonsultować sie z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za informacje mam takie lekkie zgrubienie w miejsach szycia .... a czy to normalnie ze w czasie erekcji sciaga skore z moszny i znad kosci loniowej na pracie? mozna powiedziec juz przy lekkiem podnieceniu skora jest maxymalnie napieta i pozniej jak dostaje jeszcze wiekszej erekcji to to ta skora z moszny wchodzi na penisa tak gdzies z 3cm od podstawy penisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przeszedlem zabieg pelnego obrzezania ale wydaje mi sie ze napletek jest zawoski bylo to obrzezanie pelne przyszycie napletka w rowku zazolednym moj penis w czasie spoczynku ma 9cm w czasie erekcji moj penis powieksza sie gdzies do 13cm i jest skora maxymalnie napieta ponadto sciaga skora z nad kosci łonowej przed zabiegiem moj penis mial 15cm wiem powinienem udac sie do urologa ale chcialbym dowiedziec sie czy jest taka moxzliwosc ze po zabiegu poprostu napletek jest zbyt waski http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe3834f76e656cfc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×