Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uchyłki jelita grubego a krwiomocz


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie Doktorze od kilku lat cierpię na uchyłki jelita grubego (mam 34lata), co objawia się tym iż mam zaparcia pomimo papkowatych stolców na październik mam planowaną operację usunięcia esicy ale jakieś dwa tygodnie temu dostałam silnej biegunki z odwodnieniem z temperaturą powyżej 38stopni dostałam antybiotyk oraz leki na odwodnienie ale po dwóch dniach odstałam krwiomoczu z jego zatrzymaniem ale po założeniu cewnika i podaniu leków czyli jakiś kroplówek i leków wszystko ustąpiło w moczu było ponad 12tyś leukocytów oraz ponad 3 tyś erytrocytów oraz dość dużą ilość białka A usg nic nie wykazało. po tygodniu w moczu nadal jest podwyższona ilość białka erytrocytów i leukocytów OB ponad 20 . WYNIK CYSTOSKOPII NIC nie wykazał czyli krwiomocz nieznanego pochodzenia więc co to może być , czy mogła powstać jakaś przetoka , ja nadal źle się czuje jestem osłabiana i kręci mi się w głowie nie wiem co mam robić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wynik cystoskopii okazał się prawidłowy to w pęcherzu moczowym nie ma ogniska krwawienia ani w tym miejscu jakiejkolwiek przetoki (byłoby to widoczne). Może należy w tej chwili zdiagnozować dokładnie górne drogi moczowe (np. problem może tkwić w nerkach) np. zastanowić się nad wykonaniem uro-tomografii komputerowej. Trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem, który powinien podjąć decyzję co do dalszego sposobu postępowania i dalszej diagnostyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×