Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niepełna stulejka a nadwrażliwość żołędzia


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w wieku 9 lat zdiagnozowano u mnie stulejkę, musiałem ją sobie codziennie naciągać (Jeśli jesteście w tym wieku a macie taki problem to też powinniście tak robić **Ja za żadne wypadki, rany nie odpowiadam**), jednak rzadko to robiłem, więc mam stulejkę niepełną. I mam 2 pytania: 1.Czy w wieku 13 lat takie naciąganie ciągle może dawać efekty? 2. Mam już niepełną stulejkę. I gdy mój penis jest w zwodzie, główka wychodzi poza niego, i ociera się o majtki, co sprawia mi BARDZO nieprzyjemny ból, który utrzymuje się na długo. Nie znalazłem odpowiedzi, która by do mnie przemówiła, więc czy moglibyście podać WSZYSTKO, co można robić, aby ten nadwrażliwości się pozbyć? Z góry dziękuję, jeśli macie jakieś pytania do tego naciągania to możecie mnie pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy w wieku 13 lat takie naciąganie ciągle może dawać efekty? - w takim wieku to raczej naciąganie już nie przyniesie efektów, szansa oceniana jest na około 10% 2. Mam już niepełną stulejkę. I gdy mój penis jest w zwodzie, główka wychodzi poza niego, i ociera się o majtki, co sprawia mi BARDZO nieprzyjemny ból, który utrzymuje się na długo. Nie znalazłem odpowiedzi, która by do mnie przemówiła, więc czy moglibyście podać WSZYSTKO, co można robić, aby ten nadwrażliwości się pozbyć? - trzeba stulejkę zoperować, a na nadwrażliwość skóry głowy penisa można okresowo zastosować żele znieczulające zmniejszające tą dolegliwość co w przyszłości wzmocni skórę żolędzia penisa przez co stanie się ona mniej wrażliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×