Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość załamany

Problem ze ściągnięciem naskórka z żąłedzia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamany
Mam problem z moim penisem. Mam 29 lat, a ja nie mogę sciagnac naskórka z żąłedzia. Nie przeszkadza to w czasie stosunku, ale nie wygląda mj penis tak jak inne. Czy konieczna jest jakas operacja, czy moge sciagac go jakos samemu? Jak próbuje samemu to zejdzie z 0,5 centymetra, a dalej boli. Czy może najpierw go w czyms namoczyc i próbowac sciagac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Na pewno z tym problemem musi Pan udać się do urologa. Przedstawione objawy świadczą o stulejce. Niestety w tym wieku nie wyleczy się tego problemu metodami niezabiegowymi. Prawdopodobnie trzeba będzie wykonać plastykę napletka. O tym jednak zadecyduje urolog. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość glinx11
Mam osiemnaście lat i ten sam problem. Do niedawna w ogóle nie byłem świadom tego, że mój penis we wzwodzie nie wygląda tak, jak wyglądać powinien. Wiem, że te sprawy ostatecznie zamykają się w wieku ok. 20 lat, ale wątpię, czy w dwa lata zajdzie u mnie tego typu poprawa. Przyznam szczerze, że bardzo mnie to niepokoi - niedługo mam zamiar rozpocząć aktywne życie seksualne i nie chcę, żeby mój *nienormalny* penis przestraszył moją potencjalną partnerkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ?chyba?stulejka?
ja mam ten sam problem co glinx11... czy da się coś zrobić bez operacyjnie? czy tylko operacja nas czeka? moze sa jakies cwiczenia lub metody inne od operacji? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
Jak w ogólnie nie dajesz rady ściągnąć, nawet gdy nie ma wzwodu, to jest większy problem i raczej będzie konieczny zabieg. A jeżeli w spoczynku nie ma problemu a tylko w wzwodzie są trudności, nie do końca schodzi to próbuj go trochę rozciągać w gorącej wodzie w kąpieli, jak nie da to efektów to do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość djhayper
Ja mam problem bo mam zyle przyczepioną do żołędzia i niemoge sciagnac naskurka co z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anonim
Mój napletek nie pokrywa zoledzia:(:( czemu tak się dzieje. Mam 15 lat. Proszę o pomoc!!:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kto to wie
ja mam 13 lat i niemoge naciongnonc napletka tak zeby bylo widac zolondz niewiem co zrbic starac sie to naciongnonc czy co?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.