Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w wątrobie


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek wróciłem ze szpitala, po 4 dniach wyszedłem Miałem bóle żołądka. Stwierdzono nieżyt żołądka. Miałem tam robione USG jamy brzusznej. Dostałem leki: Poloprazol i Alumag. We wtorek zaczęło się kłucie w wątrobie i tu u góry z przodu (nie wiem jak to dokladnie wyjasnic).Po wypróżnieniu jakby mniejsze, Trwa jakieś 3 dni i się nie pokoję. Dodam, że zamiast Alumagu biorę Malox. W aptece powiedzieli, że to to samo. Czy mam się czymś niepokoić.Pęcherzyk żółciowy i drogi żółciowe nieposzerzone. Nerki po ok. 100mm trzustka, śledziona w gr normy. Pęcherz moczowy i okolica w gr normy. Dostepne badaniem usg duże naczynia i węzly chłone zaotrzewnowe w gr normy. I może dodam badanie krwi: WBC 10,6 RBC 5,78 HGB 15,9 HCT 46,8 PLT 362 MCV 80,9 MCHC 34,0 cukier 91 mocznik 33 CRP 5,3 AspAT 15 ALAT 20 Na 141 K 4,1 Mocz prawidlowy Czy jakby cos tam bylo to lekarz napisalby to np. kamienie w pęcherzyku itp. Czy po 3 dniach mogą się one utworzyć ? Dodam, że mam 17 lat i problemy z nadwagą. Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakby cos tam bylo to lekarz napisalby to np. kamienie w pęcherzyku itp.? - tak, oczywiście lekarz napisałby kamienie lub złogi w pęcherzyku żółciowym Czy po 3 dniach mogą się one utworzyć ? - nie, nie ma takowej możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×