Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekły stan podgorączkowy i bardzo wysokie OB


Gość Iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam za to jeśli umieściłam moje zapytanie w złym dziale.. kwalifikuje sie ono raczej do lekarza internisty. Właśnie odebrałam swoje wyniki z ośrodka zdrowia, i po prostu aż nie dowierzam.. moje OB wynosi 47, gdzie norma jest poniżej 12.. byłam z wynikiem u lekarza ogólnego, ale on stwierdził ze to niemożliwe.. Dodam że od kilku tygodni mam stan podgorączkowy i `rozsadza mnie gorąco`.. chciałabym dojść gdzie w moim organizmie umiejscowił się tak wysoki stan zapalny.. jakie badania najpierw mam wykonać? dodam że przyczyną może być problem z zatokami który mam już od kilu lat, oraz hemoroidy na które się leczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w Pani organizmie istnieje jakieś ognisko zapalne (być może w zatokach, bo żylaki odbytu jeśli nie dają dolegliwości raczej takiego stanu nie wywołują). Dobrze by było wykonać jeszcze CRP, morfologię z rozmazem krwi i skonsultować się z laryngologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na pewno udać się z tym problemem do reumatologa. Prawdopodobnie bóle są związane ze zwyrodnieniem reumatycznym stawu barkowego. Trzeba by zastanowić się nad wykonaniem RTG stawu barkowego oraz odcinak szyjnego kręgosłupa (bóle mogą być związane z patologią tych elementów ciała). O wszystkim zadecyduje reumatolog po bezpośrednim badaniu. Bóle zapewne mają charakter przewlekły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×