Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powietrze pod skórą


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ciezko mi z tym isc do lekarza, wiec wybralam taka forme. Mam depresje, nie chcialam juz zyc i wstrzyknelam sobie powietrze w zyle 20ml. Cala reka jest napuchnieta gdy stukam palcami jest taka glucha przestrzen, jak przesuwam skore widac i slychac jak przesuwa sie rowniez to powietrze, w pierwszy dzien reka mnie bolala przy dotyku teraz od 3dni bol jest od wewnatrz i boli nie tylko przedramie ale i ramie. Powietrza jest troche mniej, przynajmniej mam takie wrazenie. I teraz mam pytanie. Czy to cos groznego, czy powinnam isc z tym do lekarza? czy beda mi nacinac skore? Co sie stanie z tym powietrezm? I czy powietrze wstrzykniete do zyly zabija tylko niektorych? Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypuszczenie powietrza z tkanek podskórnych wymaga jedynie nakłucia w kilku miejscach skóry, proszę udać się na SOR, tam powie Pani co się działo i pomogą Pani rozwiązać problem. Proszę się nie bać lecz zgłosić się po pomoc. Tam też pracują ludzie i niejedno widzieli/słyszeli pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez mam wstrzykniete 150ml powietrza jest pusta przestrzen , widocznie nie dostalismy sie do zyły , czy powietrze zejdzie ? własciwie glupie pytanie bo lepiej probowac do skutku wkoncu cos pójdzie w zyłe ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie chciałem żyć, wstrzyknąłem sobie w w brzuch około 3,5 litra powietrza, kompresorem samochodowym. Powietrze rozeszło się po całym ciele, jetem strasznie spuchnięty, ledwo co widzę. Próbowałem zrobić nakłucia gwoździem ze stali nierdzewnej, ale z otworów wydobywa się tylko krew i coś białego. Mieszkam na wsi daleko od miasta nie mam czym dostać się do lekarza co mam zrobić ? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×