Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pół roku od operacji żylaków powrózka nasiennego


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 16 lat i jestem 6 miesiecy od operacji, zylaki sie ladnie wchlonely ale wyczuwam jeszcze 1 malą zyłke czy to nie wchłoniety zylak? czy moze nowy? 1. Moje lewe jadro (tam gdzie byly zylaki) jest 2x mniejsze od prawego czy jeszcze urośnie do swoich rozmiarów ? po operacji jadra sa twardsze wiec chyba jest dobrze, 2. Moja moszna jest bardzo obwisla czy to wina zylakow ? czy to moja uroda? 3. Okres dojrzewania mam juz prawie za soba owlosienie pod pacha jest lonowe jest itp mutacje przeszedlem lecz moj penis nie urusł jest jeszcze na to czas *-) ? 4. Mam czasem bóle podbrzusza oraz tej malej zylki kolo lewego nasieniowodu jest on moze nie wiem 1mm wielkosci czy to cos niepokojacego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 malą zyłke czy to nie wchłoniety zylak? czy moze nowy? - to nic niepokojącego, drobne żyłki są naturalne dla struktury powrózka nasiennego, to nie żylak 1. Moje lewe jadro (tam gdzie byly zylaki) jest 2x mniejsze od prawego czy jeszcze urośnie do swoich rozmiarów ? po operacji jadra sa twardsze wiec chyba jest dobrze, - raczej już takie jądro pozostanie 2. Moja moszna jest bardzo obwisla czy to wina zylakow ? czy to moja uroda? - raczej taki jest ukłąd anatomiczny Pana worka mosznowego (taka uroda) 3. Okres dojrzewania mam juz prawie za soba owlosienie pod pacha jest lonowe jest itp mutacje przeszedlem lecz moj penis nie urusł jest jeszcze na to czas *-) ? - nie mogę ocenić czy penis jest prawidłowy czy nie bez bezpośredniego badania, jeśli urolog nie zauważył jakiegoś defektu w wielkości penisa to na pewno wszystko jest w porządku 4. Mam czasem bóle podbrzusza oraz tej malej zylki kolo lewego nasieniowodu jest on moze nie wiem 1mm wielkosci czy to cos niepokojacego? - raczej nie, w razie niepokoju trzeba bezpośrednio udać się na kontrolę do urologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×