Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marek

Korekcja wędzidełka, laser czy skalpel?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek
Moje pytanie dotyczy różnic między plastyką wędzidełka sposobem tradycyjnym a zabiegiem laserem CO2. Prosiłbym o szczegółowe porównanie (czas gojenia, czas zabiegu, wielkość blizny, konieczność założenia szwów, a w szczególności czy różni się TECHNIKA CIĘCIA... itp.) Rozważam obie opcje i wydaje mi się że ryzyko ponownego skrócenia się wędzidełka wskutek bliznowacenia może być mniejsze w wypadku zabiegu laserem, czy to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin K.
Siemka. zdecydowanie polecam laser. Sam urolog mi go polecił. Problem w tym, że nie znam miejsca gdzie mozna to zrobić laserem. A ty znasz jakąś placowke, gdzie mozna to zrobić laserem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ziomek 20 lat:)
Siema Ziomy:)Ja dziś miałem wykonywany zabieg korekcji krótkiego wędzidełka.Zabieg się udał,trwał krótko bo tylko 15 minut.Był wykonywany laserem.Na początku lekarz dał mi znieczulenie miejscowe (zastrzyk w wędzidełko)trochę bolało ale dało radę się wytrzymać:)Potem rozcinał wędzidełko laserem.Nic mnie nie bolało.Trochę krwi poleciało ale lekarz zatamował ranę.Obyło się bez szycia:)Jeszcze dodam że miałem ten zabieg wykonywany w prywatnym szpitalu w Kutnie i zabieg kosztował 500zł.Tylko lekarz zalecił żebym nie moczył penisa przez około 3 dni,żeby się ładnie zagoiło.Masturbować się można dopiero po tygodniu.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej nie ma znaczenia czy zabieg będzie wykonywany drogą klasyczną czy za pomocą lasera. Prawdopodobieństwo rozwoju blizny jest w takim przypadku jednakowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość luki
panowie piszczcie o tym więcej, ja jestem po zabiegu metodą klasyczną i nie bardzo mi się to podoba, nie wiem jak wygląda po laserze, bo rzadko można spotkać fotkę ptaka po zabiegu laserowym i nie chodzi tu o porównywanie kto ma większego :D tylko chciałbym wiedzieć czy lepiej jest po laserze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wikito
a znieczulenie dla dzieci to jakiś żel czy co prosze o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Assee

Witam.

Zobacz zdjęcia chorób męskich -->  bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Centro

Laser, zdecydowanie, przecież mamy XXI wiek 🙂 Zajrzyjcie sobie na stronę Multiclinic z Łodzi, w tej klinice zajmują się właśnie takimi zabiegami i na stronie mają wszystko wyjaśnione, wytłumaczone. Zresztą sama klinika jest naprawdę godna polecania, a zabiegu nie ma potrzeby się obawiać:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi