Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Refluks aż do zatok


Gość anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy to mozliwe ze mam refluks az do zatok, bo codziennie czuje ze cofa mi sie do zatok kwas ,zolc i kwalki jedzenia ktorymi smarcze poprostu, mam od tego wciaz suche zatoki i zapchany nos, jak temu zaradzic, dodatkowo leki blokujace kwas solny np controloc pogarszaja moje samopoczuje i powoduja niestrawnosc i jeszcze wiecej zolci w zoladku ktora jest gesta ze nawet nie moge zwymiotowac jej, co gorsza leki typu ursofalk powoduja jeszcze wieksze wydzielanie zolci jej rozrzedzenie bo dzialaja tez zolciopednie i tworczo, czy jest cos co poprostu zwiarze mi te zolc ze scianek zoladka i wydali w dol? bo venter nie dziala na mnie, a czy np wegiel leczniczy cos pomoze?mam tez caly czs gazy, ale jak zwiazac te zolc? ktorej tez wydziela sie chyba za duzo bo jelita tez mam napeczniale od niej. ale zeby az do zatok to wszystko sie cofalo?czy sa moze juz jakies nowe leki? z kolei ten wegiel powoduje zaparcia ktore ja tez mam, mimo ze sie wyproniam codziennie ale nie do konca mam wrazenie.pozdrawiam i prosze o odp. , czy gastroskopia dwubalonowa jest skutecznym i bezpiecznym badaniem? bo mialem juz gastro i kolonoskopie ktore wyszly ok oprocz zolc i w zoladku i przepukliny wslizg. rozworu przelykowego.ale to nie jest przyczyna zolci w zoladku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×