Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubiałe żyły w mosznie


Gość Lucjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! Problem mój polega na tym że w mosznie (po lewej stronie) wyczułem ostatnio bardzo mocne zgrubienie tkanek żylnych które osiągają rozmiary nawet 2-3 krotnie przewyższające rozmiarami lewe jądro. Wszystko to zależy oczywiście od stopnia ukrwienia (podniecenia?). I stąd też mój kolejny problem.. Zauważyłem że ostatnio mam spadek popędu seksualnego mało tego dosłownie nic mnie nie podnieca.. W sumie by mnie to nie zdziwiło gdyby nie fakt że jeszcze rok temu *maleńki* stawał mi na muśnięcie wiatru! Bardzo ciężko mi go postawić co jest pewnie spowodowane bardzo ograniczonym popędem :( Problematyką tą zacząłem się zaś interesować gdy z moją obecną partnerką zechcieliśmy tego w końcu dokonać a tu klapa.. Praktycznie brak wzwodu, postawiony *na siłę* (kwestia wytrenowania) to w ogóle nie czułem gdy pieściła mi go swoim języczkiem i słodkimi ustami =( Nie wiem co jest grane i w ogóle nie wiem co robić bardzo mi z tym źle i sądzę że to może być spowodowane tymi dziwnie napuchniętymi żyłami w lewej stronie moszny (tak jak by nawet przy chęci postawienia go całą krew zostawała w żyłach nie dochodząc do penisa). Dodam też że jakiś czas temu wypróbowywałem pompkę do penisa i tabletki powiększające. Możliwe jest więc że przez tą niefortunną zabawę naderwałem lub uszkodziłem sobie jakąś żyłkę? I czy tłumaczy to też tak gwałtowny zanik popędu seksualnego? Bardzo proszę o jakieś sugestie w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań oczywiście odpowiem a nawet mogę się postarać przedstawić to jakoś na zdjęciu. Błagam pomóżcie mi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×