Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swąd skóry podczas spania


Gość Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem. Otóź podczas spania strasznie swędzi mnie skóra. Czasami normalnie nie mogę spać jak np. ostatniej nocy. Musiałem wstać, spłókać nogi i ręce lodowatą wodą i posmarować kremem NIVEA. I wtedy dopiero moglem normalnie spać. Nie wiem wgl co się dzieje. Proszę pomoc. PS. mam 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj też dietę bez salicylanów. Z orzechami byłbym ostrożny. U mnie powodem swędzenia i dziwnych anomalii podczas testów alergologicznych było ... piwo:( No niestety. Wiem. Jak kumplom powiedzieć, że browara wypić nie możesz? DIETA WOLNA OD SALICYLANÓW. Zabrania się: o Mięta, rumianek, czerwone wino, piwo o Ziemniaki o Groch, ogórki, pomidory o Pestkowce (wiśnie, czereśnie, morele, śliwki) o Jabłka, winogrona, rodzynki, grapefruit, cytryny, pomarańcze o Banany, arbuzy, jeżyny, agrest, borówki, rabarbar o Przyprawy (pieprz, cynamon) o Ocet owocowy i winny o Produkty konserwowe, migdały, guma do żucia Zezwala się: o Woda mineralna, woda z kranu, herbata, kawa, coca cola o Mleko, ser, masło, margaryna o Mięsa zwierzęce, ryba, drób o Ryż, makaron o Fasola, marchew, sałata o Szpinak, fasola szparagowa, kalafior, seler o Rzodkiew, kukurydza, kiszona kapusta o Dynia, grzyby, szczypiorek, pietruszka, czosnek, cebula o Ocet naturalny, niearomatyzowany o Orzechy, oliwki, majonez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×