Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis u nastolatka


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co ja mam to samo, dokładnie to samo co ty. Tylko że jak mi stoi to ma 11 cm. Nie przejmuje się tym bo dla mnie to w sam raz. Ale ty 6-7,5 :/. Trochę lipka. Ale zobacz chinole mają po tyle same co ty i babki sa ucieszone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 lat w lutym 17. Mam dość spore owłosienie na penisie i od czasu do czasu gole, ostatnio pod pachami zgoliłem a mój penis w spoczynku ma 11,6 cm a we wzwodzie 15,2 cm jakos tak. Za bardzo sie nie przejmuje tym :) jak chcecie pogadać czy coś na ten temat to piszcie *) 12346015 żadko na gg wchodzę ale postaram.częściej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy. Mam 16 lat prawie 17 mój penis jest mały wydaje mi się że ma około 4 cm w spoczynku a w zwodzie zaledwie 11. To jest powód do nie pokoju ? Czy dorastanie nadal trwa sutki jeszcze mam wmiare duże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! We wrzesniu bede mial 15 lat, jestem niski i szczuply, mój penis ma zaledwie 5-6cm w spoczynku, a w zwodzie okolo 10. mam włosy łonowe i 1 włos pod pachami *O dopiero chyba rosnie, boje sie ze penis juz nigdy mi nie urosnie prosze pomozcie mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LordNelsonPL

Mam 12 lat . Mój penis ogólnie wygląda itd ok . Naplet schodzi łatwo do końca , nie mam żadnych kłykcin ani nic tylko mam mały problem. W opadzie ma on ok. 2-2,5 cm ( właściwie to jest sam żołądź) a we wzwodzie ok 5 . Moi kumple (większość młodsza o 4 miechy ) ma ok 9-10 (nie jestem gehennę czy coś tylko mam basen w szkole). Czycnie jestem za młody żeby się o to martwić. Fo robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Tak, jesteś za młody, aby w tym względzie zwracać uwagę na takie rozmiary penisa. Penis osiąga dopiero swoje odpowiednie rozmiary po osiągnięciu dojrzałości płciowej czyli około 17-18 roku życia. Nie masz powodu do niepokoju. Poczytaj na stronie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 16 lat mój penis ma w stanie spoczynku 3-4 cm a w wzwodzie 12-13, według mnie w tym wieku powinien być większy czy można coś zrobić żeby urósł i czy taki rozmiar może być spowodowane braniem sterydów ? (Brałem w trakcie leczenia oka przez ponad rok) Do tego mam chyba problem ze stulejką lecz niecałkowitą. Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić i trochę się wstydzę. Mam też nadwagę i czy to to może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam male pytanie. Mam 13 lat, moj penis ma prawie 11 cm(ok.10,6-8cm) . Otóż gdy przebieramy się na wf-ie zobaczylem u innych ze penis i im sie sporo odznacza ( raczej bez zwodu) a u mnie niezbyt. No oczywiscie widac, ale u niektórych to jakby taki patyk tak zwisa xd. Chciałbym się dowiedzieć czy wy tez tak macie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×