Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis u nastolatka


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 14 lat prawie 15 i posiadam bardzo duze problemy z penisem.Jest on bardzo mały, wielkosci 3 cm w spoczynku. Boje sie o tym rozmawiac z innymi dlatego postanowiłem napisac tutaj. Co wiecej moja sperma jest lepka i przeźroczysta. Jesli chodzi o wzrost jestem tak w srodku w klasie mam 170 cm. Sa dwa czynniki ktore mi jeszcze przeszkadzaja a mianowicie dopiero nie dawno (jakis 1 miesiac temu) zaczeły mi rosnac wlosy lonowe na rekach nogach i pod pachami. Moze wielkosc mojego penisa jest taka poniwaz dopiero teraz zaczałem dorastac? A moze dlatego ze mam stulejke? Dokładnie to nie wiem czy to stulejka ale podczas wzwodu napletek ciezko schodzi i do tego boli. Zoładz łaczy mi sie z napletkiem dziwnym paskiem. Zoładz jest suchy strasznie. Raz na jakis czas mam bol penisa tak szczypie i nic nie da sie zrobic przez jakies 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem na te pytania konkretnie bez badania. Na pewno trzeba w tej sprawie udać się do lekarza najlepiej urologa na badanie. Wcześniej oczywiście o tym problemie należy poinformować rodziców. Raczej obecnie jesteś w fazie dojrzewania dlatego Twój narząd płciowy jest mały. Co do stulejki to jeśli napletek nie schodzi poza żołądź do rowka zażołędnego to taka patologia właśnie istnieje. Połączenie zaś napletka z żołędzią penisa to wędzidełko czyli naturalna struktura anatomiczna penisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszeten ,,dziwny pasek,, jak to nazywasz to normalne. To że ci rosną włosy tu i ówdzie to też nic nadzwyczajneo, a wielkość penisa hmmm może po prostu tak już zostanie. Bardzo mi przykro musisz udac się do lekarza najlepiej jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penis rzeczywiście jest bardzo mały jak na Twój wiek (patrz strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka). Radziłbym o tym problemie poinformować rodziców i najlepiej w tej sprawie udać się na konsulatcję do androloga (może to być związane z zaburzeniami hormonalnymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 12 lat i mam małego penisa w czasie spoczynku ma 4-5cm a w czasie zwodu 7-8cm mój kolega w moim wieku w czasie zwodu ma okolo 14-15cm. Ja moge sciagnac skore do polowy ale gdy puszcze to wraca. Jeszcze 1 pytanie : Czy mam stulejke?? (ps. mam taka zylke na penisie ktora laczy skore z penisem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie czy masz stulejke może ocenić tylko doktor/chirurg/ po dokładnym obejrzeniu i zbadaniu. Na Twoim miejscu rozmiarami członka nie zamartwiała bym się aż tak bardzo , bo dopiero wchodzisz w okres pokwitu i te rozmiary mogą jeszcze ulec zmianie.Konieczna jest wizyta u doktora. Głowa do góry Robercie.Konieczna wizyta u urologa i napewno będziesz miał do wykonania szereg niezbędnych badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebaaaxxx

mam 15 lat i penisa 11 cm w wzwodzie, skura z rzołedzia dokonca mi nie zeszła i mam przezroczysty wytrysk :( , martwie sie moim zyciem sexualnym w przyszłosci , ze np. nie wystarczy dziewczynie , i mnie wysmieje */ co zrobic? :( czy brac jakies tabletki na powiekszenie *( pomuzcie : [

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mam 14 lat mój penis w zwisie ma ok 9-10cm lecz w wzwodzie 14,5. skórka zeszła mi cala. włosy łonowe Mam bardzo spore. zaczęły mi rosnąć ok lat 11. sperma jest polprzezroczysta.obw ok 12 cm. Myślę źe to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja mam 15 lat. Moj penis ma 8 cm w stanie zwisu a w zwodzie ma 13-14cm jest krzywy bo jest przekrecony troche na lewo ale mysle ze to przez masturbacje. Ostanio bylem u lekarza z bilansem i powiedzial zebym sciagnal spodnie troche to bylo krepujace ale dalem rede gorzej bo mi stanal ogladal on moje jadra a potem jeszcze grzebal przy penisie spytal mnie sie czy sie czesto masturbuje i powiedzial bzm zaczal go trzepac ale nie minelo 30 sekund i mialem wytrysk czy to normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem i boje sie komus powiedziec wiec mowie wam kolega ostatnio spzal sie mnie ile ma moj penis to odpowiedzisleme ze ma 12 cm on powiedzial ze nie wierz i posylismy do ubikacji gdzie on zdjal spodnie by pokazac swojego ja odrazu wybieglem poczym on tam zostal martwie sie czy on nie jest czasami gejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mam problem :/

mam 13 lat i w zwisie mam 4-5 cm a w zwodzie 9-10cm ... wydaje mi się że to jest bardzo mało ponieważ koledzy na W-Fie w szatni jak się przebierają to widać że mają bardzo wielkiego penisa... :/ obwód mam około 10cm nie wiem czy to dużo czy mało... nie mam jeszcze spermy :/ martwię się i to bardzo... pomóżcie bardzo proszę!!! i ja nie chcę iść do lekarza... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BŁAGAM POMOCY Boje się iść do lekarza z bilansem itp. w zwisie mam 5.5 mam nadwagę nie rosną mi włosy pod pachami mam 14 lat . Boje się o to że nie spodoba się to dziewczynom żołędź łączy się z penisem dziwną żylką... :( Czy rozmiar jest spowodowany nadwagą?? Czy jak powiem lekarzowi że często się masturbuję to powie mojej matce??? Czy to przez to że nie przeszedłem jeszcze okresu dojrzewania?? P.S Nie mam spermy :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ze mna jest wszystko ok ?. Mam 14lat moj penis w zwisie ma 8cm a w zwodzie 15 z mm*ami moje dorastanie zaczelo sie w wieku 10 lat no jesli zaczynają rosnąc wlosy wokól prącia to juz sie chyba zaczyna ten czas.Sperme mialem pare miesięcy pozniej. a odnosnie tych wlosow na woreczku mosznowym czy to normalne ze tam pare wloskow jest? No i oprocz tego w tyłku tez mam troche i na pośladkach a na klacie mi tez juz rosną.Slyszalem taką teze ze od masturbacji zatrzymuje sie rozrost wlosow ale nie wiem czy to prawda. Licze o szczerą odpowiedz.A to chlopaki ze macie w zwodzie 4.5 i cos kolo tego to nie ma sie co przejmowac moze dorastanie będziecie miec w pozniejszym wieku? Z gory dziękuje moze pomoglem*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba sie masturbowac? Czy jest to do czegos potrzebne? Tak w ogole mam 13 lat i nie mam wlosow po pachami a penis w zwisie ma z ok. 1 cm. Nie wiem czy to normalne na jadrach tez nie mam wloskow... */ PROSZE POMOZCIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×