Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle jąder po masturbacji


Gość Jakub P.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat i jak każdy nastolatek lubię się pobawić przed filmami. Pewnego dnia się prze bawiłem, w czasie masturbacji zaczęły boleć mnie jądra, ból jest taki jak ktoś cie kopnie tylko bez szoku(wybielony obraz) Są dwie opcje 1. siedziałem cały dzień w tirze i mogłem uciskać 2. w domu są dzieci (inny pokój) przebierałem się, doznałem erekcji(nastoletni wiek, wystarczy o czymś pomyśleć) więc wsadziłem członek pomiędzy nogi żeby przejść do łazienki(byłem w samych majtkach) Jak wiecie coś na ten temat to proszę pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Troszeczkę uspokoiła mnie ta odpowiedź na powyższe pytanie. Co prawda mam problem, że podczas ćwiczeń(masturbacji) powstrzymuje wytrysk dwu- a nawet cztero-krotnie, gdyż przeczytałem w internecie, że to może spowodować opóźnianie wytrysku. Dodam, że mam żone i udane życie seksualne ale małym problemem jest przedwczesny wytrysk, z którym staram się jakoś walczyć. Po takich ćwiczeniach jak już dojdzie do wytrysku boli mnie prawe jądro i jest strasznie wrażliwe w dotyku. Co prawda przy masażu po ćwiczeniach ból lekko ustępuje następnie powraca jak już mam wszystko za sobą. Nie wiem czy opisałem to dość zrozumiale ale czy to jest normalne. Jeszcze jedno... podczas tych ćwiczeń zauważyłem, że na prawym jądrze od dołu wyczuwalny jest malutki *guzik*, który pojawia się w trakcie masturbacji. Wcześniej go albo nie było albo poprostu zauważyłem to dopiero niedawno. Dodam że mam 25 lat i zastanawiam się czy aby nie udać się na badania czy jest wszystko ok bo planujemy z żoną potomstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siedemnastolatek

Podejrzewam iż może to wynikać z: 1) wielokrotnego powstrzymywania wytrysku 2) przeciążenia 3) przegrzania jąder 4) ewentualnie z powodu nowotworu (lecz ta opcja nie wydaje się zbyt prawdopodobna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×