Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wklęsłe sutki


Gość Dominika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bardzo dręczą mnie moje sutki. Od dłuższego czasu są one wklęsłe. I lewa pierś jakby była większa.. nieraz mnie boli.. na Początku myślałam, że może jeszcze się rozwijam *mam 17 lat* i piersi się powiększają..... *mam małe piersi, bo miseczka B* ale od czasu gdy zauważyłam zmiany na moich sutkach bardzo się przestraszyłam. Zastanawiam się czy to rak.... ? Bardzo prosze o poradę, nikt o tym narazie nie wie i wszelkich informacji szukam po internecie. Teraz dam link do zdjęcia moich piersi : http://img819.imageshack.us/img819/271/photo00001wr.jpg Proszę ocenić moje sutki, bardzo mi na tym zależy, boję sie bardzo prawdy. A lepiej zadziałać wcześniej jeśli bym miała raka... Będę bardzo wdzięczna i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do zdjęcia jest nieaktywny. Trudno mi ocenić sutka bez badania. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem. Być może to tylko takie ukształtowanie Twoich sutków częste w tak młodym wieku. Trzeba wiedzieć, że gruczoły sutkowe dojrzewają do końca dopiero po pierwszym karmieniu piersią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie. Mam 27 lat, jestem dobrze zbudowany + przez całe życie lekko otyły. Moim problemem są wklęsłe sutki - mam je w zasadzie od zawsze. Pod wpływem intensywnego dotyku lub zimna sutki robią się twarde i *wychodzą*, lecz po chwili z powrotem powraca do niechcianej normy. Dojrzałem do pozbycia się tej przypadłości, proszę o wskazówki. Jestem z Łodzi. Dziękuję i pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×