Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek nie osłania żołędzia w czasie wzwodu


Gość Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z chłopakiem, który jak twierdzi jest z nim wszystko w porządku. mnie wydaje się inaczej.Otóż jego napletek w ogóle nie pokrywa żołędzia w stanie wzwodu.Po prostu jest zaciśnięty pod żołędziem, ale nie zbyt mocno, gdyż problemu z wytryskiem nie ma.Nie chce iść z tym do lekarza. Wiem też, że jako dziecko miał przepuklinę. czy może ona mieć z tym coś wspólnego?Wydaje mi się, że problem rozwiąże zwykłe nacięcie napletka. mam rację? jakie są konsekwencje nie rozwiązania tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem i postanowiłem zapytać się o radę. Chodzi oto, że w czasie gdy penis opada(nie stoi) mogę normalnie ściągnąć napletek, problem pojawia się w czasie wzwodu, wtedy zdjąć go nie mogę. Wiem, mam stulejkę poza tym jestem już umówiony na zabieg obrzezania, ale ja nie o to chciałem zapytać. Pytanie dotyczy tego, czy przez to że napletek w czasie wzwodu zawija mi się pod żołędziem tworząc dość duży pierścień, który przy dość mocnym wzwodzie mnie uciska, może w jakikolwiek sposób wpływać na rozmiar penisa? Bo w kilku miejscach wyczytałem, ze penis osiąga swój maksymalny rozmiar wczasie gdy krew może swobodnie w nim płynąć. Na jednej ze stron wyczytałem, że niby za ciasny napletek ma jakiś tam wpływ na pełen wzwód. Zastanawia mnie to też z tego względu, bo w czasie spoczynku nie mam małego penisa raz jest 9 cm a raz 10cm, a w czasie wzwodu dochodzi do 15cm. Czytałem, że niektórym penisy w czasie wzwodu powiększają się nawet o 80%, a u mnie co tylko 40-50%? Będę wdzięczny za szybką odpowiedz, czy za ciasny i za długi napletek, który w czasie wzwodu uciska penisa robiąc pierścień pod żołędziem wpływa w jakiś sposób na prawidłowy wzwód. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic niepokojącego w tym co piszesz nie zauważam. Te rozmiary członka są prawidłowe, a sama stulejka raczej nie ma wpływu na rozwój penisa. Nie ma się czego niepokoić, a zabieg na stulejce trzeba przeprowadzić bez dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×