Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Odczuwalny ból z prawej strony po opróżnieniu oraz brak snu


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze ! od początku maja br. mam problemy jelitowe, które polegają na zaparciu i stałym wybudzaniu w nocy (około 3 godziny pobudka i już nie usnę). Wykonałem kilkakrotnie wyniki morfologii, ob, crp oraz dwukrotnie usg i wszystko niby wzorowo. Wykonałem w lipcu wirtualną kolonoskopię jelita grubego i bardzo ładnie na zdjęciu widać że tam jest *czyściutko*. W stolcu nie widać śladów krwi. Lekarz rodzinny przypisał mi Duspatalin retard i syrop Lactulosum. Po syropie faktycznie z wypróżnianiem jest lepiej, ale problem tkwi w tym dlaczego mam dalej problemy ze snem i dlaczego pobolewa mnie z prawej strony po oddaniu stolca. Może to czasami coś z jelitem krętym, bo tego badanie nie obejmowało, a ja cały czas tylko mówiłem lekarzom o jelicie grubym ??? A i odnoszę wrażenie że jak rano przed śniadaniem w pracy zażyję Duspatalin to on jakoby pogarszał samopoczucie. Cały czas mnie nurtuje sugestia, że to choroba nowotworowa. Mam 48 lat i nikt z mojej rodziny nigdy na taką chorobę nie chorował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Mogą to być zrosty lub ostatecznie zespół jelita drażliwego. Można wykonać badanie usg jamy brzusznej. W opisanej okolicy znajdują się inne narządy, które mogą być przyczyną dolegliwości. Ból może również promieniować z innej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kilka dni temu stwierdzono u mnie nerwicę natręctw, diagnoza była dla mnie dość trudna bo poczytałem trochę w sieci czym się może skończyć i nie ukrywam że chciał bym tego uniknąć. Ale przejdę od razu do rzeczy, mam skontaktować się z psychologiem, czy może z psychiatrą? Polecono mi tego pana http://psychiatra-gabinet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×