Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marta M

Ból w okolicy jadra u 12-latka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta M
Moj 12-sto letni syn od paru dni skarzy sie na bol lewego jadra,na ktorym wyczoc mozna lekkie zgrubienie.czy to moze byc cos powaznego?. DZIEKUJE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli wyczuwa Pani jakąś nieprawidłową zmianę, która nie występuje symetrycznie po drugiej stronie, a dziecko skarży się na ból, to radzę udać się do lekarza. To może być wodniak, torbiel a nawet już żylaki powrózka nasiennego, które sporadycznie występują do 15 rż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
O tym problemie trzeba poinformować rodziców i udać się do lekarza. Taki objaw może wskazywać na zapalnie jądra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PR
Mam 12 Lat Boli Mnie Lewe Jądro troche bardziej u góry widać też że wyraźnie się powiększyło czy to coś poważnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Mam 12 lat boli mnie prawe jądro kiedy siedzę z złączonymi nogami i czasem gdy jadę na rowerze nie wiem dlaczego powiedziałem to rodzicom i powiedzieli że pójdziemy do lekarza jak się nie po prawi. Nie wiem czy to coś poważnego a tak to nie boli gdy chodzę to nie. Myślę że to może być od tego że za długo siedzę że złączonymi nogami może od tego? :( proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Mam podobnie. Zauwaz czy z dnia na dzien te jądro nie rosnie. Jesli rosnie szybko do szpitala. Jeszcze pytanie czy sie masturbujesz? Bo jesli czesto to jest tego przyczyna jak u mnie. 3maj się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hubert
Mam 12 lat jak leżałem na brzuchu i wstałem to trochę boli mnie lewe jądro co mam zrobić czy to coś poważnego proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.