Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieznośny ból brzucha i ostra biegunka


Gość Grzesiek18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek18

Bol brzucha nieznosny Witam nie moge juz wytrzymac od rana boli mnie nieznośnie brzuch co mi sie nie zdarzało wczesniej ale najgorszym objawem jaki mam to biegunka (doslownie woda) prosze o jakies pewne i mocne srodki na bol brzucha oraz zatrymanie biegunki . dziwia mnie te objawy poniewaz nie zjadlem nic nie swiezego nei jadlem nic w restauracjach itp. nawet nie spozywalem alkoholu jedynie z uzywek to papierosy pale. czy moze byc to cos powaznego jesli tak to co prosze o szybka pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę w tej sprawie pilnie skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu. Takie objawy mogą świadczyć o ostrym zapaleniu jelit (być może na podłożu zakażenia wirusowego). Konieczne wprowadzenie odpowiednich leków dostępnych tylko na receptę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie stoperan w aptece i polecam krople iberogast rób ciepłe kompresy na brzuch NIE GORĄCE!!!!! utaj sobie białego ryżu na sypko i jedz przez kilka dni takie delikatne rzeczy własnie jak ryż gotowane mięso nie trzeba wcale zjesc cos nie swiezego zeby miec biegunke....... przypommnij sobie co zjadłeś i wystrzegaj sie tego ja zawsze mam biegunki po marchewkach i niektórych owocach życze zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem z tym ze mnie niesamowicie boli żołądek i mam mega scisk w dolnej czesci brzucha i nastepnie biegunke ktorej nie jestem wstanie powstrzymac. Poprostu jak nie mialbym lazienki w poblizu to nie wiem co by bylo. Trwa to pol dnia i cala noc i pozniej ustepuje. Ale pojawia sie niespodziewanie. Podobnie jak kolega nie jadlem nic szczegolnego. I stoperan nie dziala w tym wypadku. Nie bardzo wiem co robic bo duzo podrozuje i zdarzylo mi sie to 3 raz w przeciagu pol roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×