Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra i szczypanie w podbrzuszu promieniujące do uda


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałbym się dowiedzieć co to może być... odczuwam ból w prawym jadrze, a także szczypania i dziwne pobolewania w podbrzuszu (tez po prawej stronie), opuchlizny jednak nie mam Przestałem pracować fizycznie i ćwiczyć gdyż po tym wszystkim to się nasilało, bylem u lekarza chirurga i nie potwierdził przepukliny, wysłał mnie do urologa. Lekarz powiedział ze to może być coś związane z zapaleniem wiązadeł i jakimś grzybkiem który tam może być( okolicach podbrzusza), dostałem skierowanie na USG które nic nie wykryło. Lekarz zasugerował mi ze to nostalgia *-(( wrrr. nie wiem co mam teraz robić bo dalej odczuwam bóle które zaczynają promieniować na wewnętrzną część uda oraz zaczyna się tez coś tlić po lewej stronie (czasem się czuje też tak jakby ktoś mnie kopnął w krocze) dostałem jedynie tabletki przeciwbólowe. Zamierzam pójść na USG jeszcze raz ale tym razem tam gdzie maja nowszy sprzęt bo ten wyglądał jak z 1980 roku. proszę o poradę co robić, gdzie szukać przyczyn?, czy to przepuklina tylko ze jeszcze mała? i w dodatku obustronna? wszystkie objawy trwają już od około 4 miesięcy, wcześniej pracowałem ciężko fizycznie i jeszcze trenowałem sztuki walki, organizm miałem mocno przemęczony byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz, poradę, dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może właśnie takie dolegliwości są efektem przeciążenia mięśni, ich przyczepów w okolicę pachwin, ścięgien. Takie bóle typu neuralgicznego czasami utrzymują się bardzo długo. Jedynie środki przeciwbólowe mogą przynieść tu efekty. Jeśli urologi i chirurg nie znalazł żadnej patologii to raczej to jest powodem tychże dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×