Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo miękkie prącie w stanie spoczynku


Gość Jurek

Rekomendowane odpowiedzi

Wstydzę się o tym mówic , ale niestety pewnego dnia zgrzeszyłem samotnie przeciwko 6 przykazaniu . Robiłem to chyba zbyt gwałtownie , w pewnym momencie zauważyłem krew na moim penisie . Nic mnie nie bolało .Było jej bardzo mało . Jakaś częśc kropli . Ale mój penis od tamtego czasu się zmienił . Bez żadnego problemu mogę zdjąc napletek w stanie spoczynku . Chyba coś naderwałem , jednak wędzidełko wygląda normalnie , Tak jakby naderwało się coś i penis jest strasznie miękki , a najgorzej żołądź , jest bardziej delikatny niż zwykle , Boję się że mi wyskoczy , albo odpadnie .( można nim obracac na wszystkie strony ) W stanie erekcji jest twardy sam muszę zsuwac napletek zresztą kiedyś też , ale tutaj jest troche ciaśniej . Kiedyś napletek nie wracał teraz wraca . Wogóle jest jakiś luźny . Proszę o pomoc czy to coś poważnego ? Bardzo dziękuję za odpowiedź . No może z tym bardzo miękkim prąciem trochę przesadziłem ,jednak jest sporo miększy ale kiedyś tak nie było . Mam 17 lat i nie chce isc do lekarza . Mam nadzieję że wszystko wróci do normy . albo i tak będzie dobrze . Tylko aby mi nie odpadł . Przyznam się że już od kilku lat się masturbuję , raz częściej raz rzadziej , ale nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło .Bardzo się boję . aby nic z tego się nie stało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to skutek niewielkiego urazu samego prącia pewnie z niewielkim naderwaniem wędzidełka. Taki stan powinien wygoić się w przeciągu 2-3 tygodni i wszystko powinno wrócić do normy. Aby przekonać się jednak czy wszystko jest w porządku należałoby w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×