Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Piekąco kłujący ból biodra promieniujący do kręgosłupa i do kolana


Gość Anna, 19lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna, 19lat

Od około 5-6 miesięcy boli mnie biodro(lewa strona). Jest to silny ból, piekąco-kłujący, promieniujący do kręgosłupa i w dół do kolana. Kiedy siedzę, ból ten nasila się. Muszę wtedy dostosowywać styl siedzenia do potrzeb biodra, czyli poduszka pod kręgosłup i noga wyciągnięta do przodu. Byłam z tym bólem u lekarza,lecz on stwierdził, że jest to kręgosłup, choć ja dokładnie czuje gdzie to jest. Pani doktor kazała mi robić odpowiednie ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgosłupa. Ćwicząc przez kilka dni doprowadziłam do takiego stanu, że ledwo wstawałam. Co powinnam robić w takiej sytuacji? Czy może być to spowodowane nadwagą, bądź wcześniejszym forsowaniem stawu biodrowego(grałam prawie codziennie w siatkówkę)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecenia: Niech pani kupi w aptece NAPROXEN EMO w żelu i smaruje nim miejsca w których odczuwa pani ból od 4 do 5 razy na dobę. Na nadwagę proponuje zakup tego spalacza tłuszczu http://sklep.kfd.pl/activlab-slimmax-90-kaps-p-55.html trzeba założyć na tej stronie darmowe konto, ten produkt jest w przystępnej cenie więc myśle że nie będzie problemu w zakupie jego. Jak na spalacz tłuszczu to niska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anna, 19lat

Używam tej maści, ale w ogóle nie pomaga. Jest to lek rozrzedzający krew, także za często nie można smarować, ponieważ leci rew z nosa. Czy ogólnie nadwaga może nieść za sobą zwyrodnienia stawu biodrowego?? Jak można go odciążyć??(oprócz stracenia na wadze)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewczyna

Bardzo proszę o kontakt w podobnym przypadku, sprawa jest dla mnie bardzo ważna. Opis jest bardzo podobny z tym, że ból trwa juz ok 1,5roku.. Co prawda zmniejszyła się jego intensywność ale powraca przy większym wysiłku fizycznym. Niepokojące jest, że powaca on coraz silnieszy.. Sięgał on do tego stopnia, że siedzenie było całkowice nieumożliwione. (Osoba była już u wielu lekarzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałam podobne bóle to smarowałam się kremem znieczulającym swiss medical z lidokainą. Krem ten kupiłam na stronie naporost.pl i jestem z tego powodu bardzo zadowolona, bo jak patrzyłam to w aptece jest dużo drożej. Kremem wystarczy posmarować bolące miejsce i jest po problemie na długi czas. Zawsze można niby brać tabletki, ale mi one nie pomagały. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×