Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michal

Objawy żylaków na jądrach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal
Czy moglby mi ktos powiedziec jakie sa objawy zylakow na jadrach?? skad mam wiedziec ze je mam czy cos?? bedzie mnie bolalo jadro, pachwina, brzuch?? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Żylaki powrózka nasiennego łatwo jest wyczuć samemu nad jądrem w postaci miękkich guzowatych tworów rozmaitej wielkości. W większości przypadków nie powodują żadnych dolegliwości. Czasami pojawia się uczucie dyskomfortu, ciężaru lub tępe pobolewania w mosznie, pachwinie, które nasila się podczas długiego stania lub erekcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hej
A czym żylaki jądra nieleczone, powodują jakieś zmiany w samym jądrze? Czytałem, ze podobno jądro może się zmniejszyc i mogą pojawić się jakieś zmiany na powierzchni z uwagi na niedokrwienie czy cos takeigo. To prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Struktura jądra w wyniku zastoju krwi żylnej i wtórnego niedokrwienia może się zmieniać (nawet może dochodzić do zaniku jądra). To może wywołać w późniejszym okresie niepłodność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.