Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jądro schowane w podbrzuszu


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Boję się że to coś poważnego, mianowicie mój prawy worek nasienny nie ma jądra. Jądro schowane jest w podbrzuszu (troszkę wyżej). Zdaje mi się ono mniejsze. Mogę je przenieśc do worka lecz z powrotem wraca do podbrzusza. Prawe jądro zdaje mi się co najmniej nieco mniejsze od lewego. W lewym jądro wydaje mi się byc *dobre, na swoim miejscu*. Mogę lewe przesunąc do podbrzusza ale wraca mi do worka i zdaje mi się do normalne. Co więcej nie zaczęło się to teraz. Pamiętam to jeszcze jak miałem może 6,7 lat - miałem tak samo. Tak więc: Co się dzieje? Czy to coś groźnego? Przez co może byc to spowodowane? Mam lat 14 (2 gim). Jeżeli nie dostarczyłem wystarczająco informacji proszę pytac, gdyż boję się że to może byc coś poważnego. Czytałem o zaniku jąder ale według mnie to nie to. Proszę o odpowiedź Z góry dziękuję Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż,z tego się nie umiera,ale w Twoim wieku to raczej alarmujące,bo jadra powinny być w mosznie która to kontroluje temperaturę jonder i co za tym idzie zdrowy rozwój plemników.Brak jąder w mosznie doprowadzi do całkowitej niepłodności.Myślę,że mały zabieg kosmetyczny ( zablokowanie drogi powrotu do podbrzusza rozwiąże problem).Udaj się do seksuologa i nie wstydż się ani nie czeka na mamę czy Tatę.Skonsultować możesz się sam a reszta ewentualnie z rodzicami. Podstawa TO nie wstydzić się.Proponuję małą przygotówkę słownictwa z tej dziedziny.Wszystko znajdziesz w internecie.Bo to nie torba ( moszna)włosy (owłosienie),jajka(jądra) itd*wszystko ma swoja nazwę a i Ciebie potraktują poważnie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×