Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz w sutku o budowie tłuszczowej a powieszone węzły chłonne pachowe


Gość WENA

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM mam 45 lat wykryto u mnie hypoechogeniczne zmiany ogniskowe o wielkosci 16mm 21mm 13mm o charakerze Tu mal i w obrebie lewej pachy pojedynczy powiekrzony wezel chlonny do ok 20 mm czekam na wynik biopsji Guz jest o nierownych zarysach z zaburzeniem architektury Co to znaczy i czy zostanie usunienta mi piers PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Niestety na podstawie tej informacji nie można określić jaki zabieg zostanie wykonany. Opis pozwala jedynie stwierdzić, że występuje u Pani podejrzenie guza złośliwego. Leczenie zależy od stopnia zaawansowania choroby. Dlatego należy poczekać na wyniki dalszych badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odebrałam wynik biopsji ale nic z niego nie rozumiem a lekarz u którego się leczyłam powiedział ze jest bezsilny i ze bym szukała sobie innego specjalisty wynik brzmi sutek lewy cellulae carcinomatosae i pacha lewa carcinoma metastaticum dostałam lek clindamycina-mip 600 po których czuje mniejszy ból a ręka robi się władna .Dziś zauważyłam że pod pachą wyszedł mi ten guz z środka pachy *Teraz czekam na wizytę u specjalisty która będzie jutro . Wiem ze czeka mnie operacja usunięcia piersi ale chciała bym wiedzieć ile procent mam na wyleczenie się i gdzie najlepiej tą operację przeprowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×