Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biały wypełniony pęcherzyk na wędzidełku


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wydaje mi sie ze czesciowo juz wiem co to jest dzieki forum, jednak dla pewnosci chcialbym opisac to co mam. Chodzi o biały pęcherzyk na wędzidełku. Jest to biały woreczek wypełniony jakims płynem znajdujący się tuż pod żołędziem na wędzidełku. Jest tej samej wielkości przy wzwodzie jak i bez niego.Na pęcherzyku wyraźnie widać żyłki. Nie sprawia to bólu ani przy stosunku czy masturbacji, ale jest nieciekawe estetycznie :-) Jeśli to prosak, to czy jest możliwe usuniecie tego tylko za pomocą maści, czy jednak to się wiąże z zabiegiem chirurgicznym? Jakie są koszta jeśli można wiedziec? Czy boli? Jak z gojeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Bez badania trudno powiedzieć czy to prosak czy inna zmiana, jeśli przypomina pęcherzyk wypełniony płynem może sugerować infekcję wirusową. Jeżeli opisana zmiana występuje od dawna raczej jest prawidłową zmianą, zwłaszcza, że przebiegają nad nią prawidłowe i niezmienione naczynia. Naprawde trudno doradzić metody leczenia nie znając przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. mam taki sam problem. tez pojawil mi sie taki pecherzyk na wedzidelku jest on dokladnie taki jak opisujesz. mam go od dawna i nawet nie pamietam momentu kiedy powstal i dlaczego. myslalem ze po jakims czasie sam sie po prostu wchlonie ale nic z tego. trwa to zbyt dlugo i troche zaczynam sie tym denerwowac. widze ze napisales to juz kilka miesiecy temu i w zwiazku z tym mam pytanie czy sobie z tym jakos poradziles czy potrzebna jest tu pomoc lekarza jak tak to jakiego. z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz bo nie wiem juz co robic. pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Korrado

Ja także miałem taki pęcherzyk na wędzidełku, rósł bardzo wolno od 10 lat, nie bolał, nie przeszkadzał w niczym, jednak był powodem dyskomfortu. Jego wielkość w zasadzie nie zmieniała się. Nic z tym nie robiłem, ponieważ jako chłopiec wstydziłbym się komukolwiek o tym powiedzieć, a zanim zacząłem współżyć, zupełnie o tym nie myślałem. Ogólnie rzecz ujmując, dopiero mja dziewczyna zaniepokoiła się tym stanem, i dostałem odgórny nakaz pójścia do specjalisty *) Ogólnie rzecz ujmując, polecam wybrać się do lekarza, bo jeśli macie coś podobnego do mnie, to wystarczyło delikatnie przekłuć, całkowicie bezboleśnie. Ja martwiłem się, że jest to jednolita narośl, na szczęście był to tylko pęcherz, wypełniony płynem. Powodzenia, i myślcie też o waszych ukochanych kobietach, które będą się o was martwić, bardziej niż wy sami *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×