Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość karolina

Cellulae carcinomatosae adenocarcinoma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina
Cellulae carcinomatosae- adenocarcinoma..... co to oznacza dokladnie? jest to wynik biposji guza trzustki. z wczesniejszych badan wynikla ze prawdopodopnie sa kilkumilimtrowe przezuty na plucach. co w takim przypadku robic? jak sie ratowac? jakie sa rokowania w takim przypadku, prosze o szczerosc? gdzie jest jakis dobry specjalista, ktory moglby nam jeszcze w takim przypadku pomoc? bardzo prosze, o w miare mozliwosci szczegolowa odpowiedz i wytlumaczenie,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Komórki nowotworowe-gruczolakorak. Tak naprawde sam wynik badania nie wnosi informacji o stadium zaawansowania choroby, a więc trudno napisać mi w tej chwili o możliwości leczenia. Generalnie rak trzustki nie rokuje najlepiej. Szpital, jaki mogę polecić to MSWiA w Warszawie, na Banacha. Tam należy skonsultować się z lekarzami i rozważyć możliwości leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila
ja polecam Klinikę chirurgii Przewodu Pokarmowego Katowice-Ligota i konsultację u Profesora Pawła Lampe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emik
w wyniku histopatologicznym czlon carcinoma zawsze oznacza raka.w przypadku trzustki rak to niestety wyrok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Radek

Moja ciocia miala wynik cellulae carcinomatosae  adenocarcinoma zyla 2 miesiace. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.