Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Płaski sutek po zabiegu wyciągania zapadającego się sutka kobiecego


Gość aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Moj problem polega na tym ,ze poddalam sie zabiegowi chirurgicznemu,ktory mial na celu wyciagniecie zapadajacego sie sutka .Sutek przed zabiegiem mial ladny ksztalt ,byl zdrowy lecz pod wplywem zimna zapadal sie do srodka,podczas gdy drugi twardnial i stawal, Poddalam sie zabiegowi chirurgicznemu, interwencja chirurgiczna zewnetrzna,nie milam przecietego gruczolu mlekowego.Chirurg w trzech miejscach wokol sutka wucial mi skore co mialo gowyciagac na zewnatrz. W rezultacie moj sutek stracil ksztalt,wyglada bardzo nieestetycznie,jest rozciagniety na wszystkie strony wrecz plaski, polowy sutka nie mam,pewnie chirurg nieudolnie go wycial,stosuje niplette,ale wtedy jest on duzo wiekszy od drugiego ,a caly jest niesymetryczny, gora jest plaska a dol uwypuklony. Czy moge liczyc na poprawe jego wygladu poddajac sie kolejnej operacji plastycznej ?Dodam ze juz nie zalezy mi na tym aby sie nie zapadal,bo radze sobie z Niplette,teraz zalezy mi tylko aby ten zoperowany nieudolnie sutek byl z wygladu taki sam jak ten drugi, czyli ksztaltny wypuktu i nie rozlewal mi sie na otoczce(jest bardzo rozciagniety we wszystkie strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Należy już bezpośrednio konsultować się z chirurgiem plastykiem. Obecnie możliwe są różne metody odtwarzające brodawki sutkowe. To, co mogę poradzić do lekarzy ze szpitala MSWiA w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×