Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle w lewym boku jamy brzusznej równolegle z pępkiem


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena

Od dluzszego czasu mam bole w lewej stronie jamy brzusznej,rownolegle z pepkiem(wtej samej lini) do tego towarzyszy problem w wydalaniu. Bolesc nasila sie w trakcie stosunku (seksu) czesto odbija mi sie po jedzeniu co wczesniej mi sie nie zdazalo. Czy to prawda ze moze to byc trzustka ktorej bol nie bedzie promieniowal w m-scu jej polozenia a w drugim boku? I czy moglby doktor stwierdzic pierwsz diagnoze po moim opisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Ból związany z trzusktą lokazliuje się w okolicy pępka, nadbrzusza. Opisane objawy wskazują raczej na problemy związane z okrężnica zstępującą, esicą. Warto skonsultować się z lekarzem, który po wstęnym badaniu palpacyjnym będzie mógł stwierdzić więcej, nie można wykluczyć konieczności wykonania badania endoskopowego dolnego odcinka przewodu pokarmowego (kolonoskopii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuwam bol w lewym boku w nadbrzuszu a dokladnie w odrebie jajnikow Czesto przy tym bolu udaje sie do toalety wyproznic sie ,wtedy bol nieco ustaje ,ale tylko na chwile .Boli mnie rowniez ,gdy siadam ,tak jakby w tym miejscu miala igle ktora mi sie wbila Od paru dni odczuwam rowniez bol w lewym boku ,tylko ze z tylu pod rzebrami Takie mocne klucie ,az zapierajace dech w piersiach .Dziwne jest to ,ze w tym samym czasie ,gdy mnie tak kluje odczuwam takie samo klucie w lewej rece w przedramieniu.No i jeszcze przy glebszym oddychaniu ,kichaniu odczuwam bol w prawym boku pod rzebrami Tak jakbym miala polamane kosci ,tak moge to porownac Bardzo Prosze o porade Dziekuje Chcialabym jeszcze dodac ,ze przy tym bolu w nadbrzuszu odczuwam mdlosci i robie sie blada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×