Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny kolor i forma stolca


Gość ches

Rekomendowane odpowiedzi

Hey mam 21 lat i mały problem.rok temu miałem kolnoskopie z powodu lekkiego krwawienia. wyszło ze mam popekana sluzówke.od tego czasu do tad niekiedy mi sie pojawia jeszcze niekiedy troszke krwi chociaz od ok 3 mies niezauwazyłem.troche sie tym zabardzo zaczołem przejmowac . ale od ponad 6 mies zauwazyłem ze moje stolce sa jakies dziwne.chodzi o ich forme ,kolor itp ,bo naprzykład niekiedy mam stolec normalny koloru brazowego i takich dni jest duzo a niekiedy jest jeden dzien co jest ciekawy albo co jest zrobiony z takich kulek ,oczywiscie nie cały z kulek tylko pierwsza jego czesc.lub niekiedy jest miekszy albo cały albo pierwsza czesc normalna a druga własnie mieksza.do tego niekiedy mam lekkie kłucia w podbrzuszu ktore przechodza po oddaniu stolca lub gazów ale to niekidy sa te kłucia. a ostatnio zauwazyłem ze moj ze stolec w połowie jest brazowy a w połowie jasno brazowy ,niewiem czy to był kolor zółty. a nastepnego dnia po wypiciu kawy w południe przeczysciło mnie na kolor bardziej jasny ale tez raczej nie zołty jak cytryna. dodam ze w ostatnim tyg jem dosc duzo sera zółtego ale czy taki kolor moze byc od tego sera??? kiedys ok 2 mies temu to mnie lekko kulo po prawej str ale niewiem czy to watroba była poniewaz nieznam jej dokładnego połozenia.moze mi ktos doradzic od czego taki kolor stolca???, czy to moze byc jakas zółtaczka albo jakis nowotwór jelita??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiuję medycynę więc moja rada brzmi bądz spokojny. Objawy same ustąpią, najprawdopodobniej masz złą diętę. Kolor kału zależy od spożywanych posiłków, i ich rodzajów. Nie martw się będzie dobrze. Pozdrawiam. Mgr dr Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×