Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dorota

Silne bóle w dole brzucha, gazy, biegunka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota
Od trzech tygodni mam silne bóle w dole brzucha i towarzyszą im przy tym biegunki. Codziennie, przeważnie popołudniami, gdy przychodzę z pracy mam silne bóle i objawy, które wyżej opisałam. Dodam, że cokolwiek bym zjadła czy też przy pustym żołądku ciągle przekręca mi się wszystko w brzuchu i potwornie mi wstyd, gdy przy znajomych tak burczy. Z początku myślałam, że jest to spowodowane dolegliwościami kobiecymi - ostatni okres miałam 10 września i teraz dostałam 10 listopada. Okres trwał ponad 7 dni, przy okresie również miałam boleści i uporczywe burczenie jednak przypisywałam to miesiączce, bo przy każdej miesiączce mam biegunki. Ponadto cokolwiek zjem, czy tez gdy trzymam dietę (suchary, woda) mam uciążliwe gazy. Boję się wizyty u lekarza. Poza tym nie wiem, do którego najpierw sie udać. Jestem całkowicie bezradna i zagubiona w tym wszystkim. Błagam o doradzenie i nakierowanie mnie, w którą stronę powinnam skierować swoje kroki, żeby ulżyć sobie w bólach chociaż odrobinę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Najlepiej z tym problemem udać się do gastroenterologa. Problemy jakie opisujesz mogą być związane z patologią w zakresie jelita grubego. Patologią w zakresie morfologii (zmian w śluzówce) lub czynności jelita grubego. Jednak, aby się o tym przekonać co się dzieje najlepiej byłoby wykonać kolonoskopię (badanie kamerą śluzówki jelita grubego). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.