Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Blizna po usuwaniu laserem naczynka na twarzy


Gość Ela

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko moja córka miała usuwane laserowo pęknięte naczynko na twarzy. Wg pani dermatolog miały powstać jakieś małe strupki potem miały zejść i miało być wszystko ok.Miała założony opatrunek z kremu emla na 2 godziny przed zabiegiem.Po zabiegu pani dr zaleciał przemywać kroplami gentamicin wzf 0,3% 5-6-x dziennie po kilku dniach po przemyciu kroplami miała smarowane mecortolonem n. Strupki zeszły od zabiegu minęło 3 tyg.ale została zaczerwieniona twarz w miejscu usuwanego naczynka wygląda to dużo gorzej niż wcześniej żałuję że się zdecydowałam na ten zabieg.Czy te zmiany znikną czy zostanie ślad na całe życie wygląda to naprawdę żle martwię się idę jutro na kontrolną wizytę czy pani dr poparzyła córkę? czy da się jeszcze coś zrobić? Jak pan sądzi?proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te zmiany znikną czy zostanie ślad na całe życie wygląda to naprawdę żle martwię się idę jutro na kontrolną wizytę czy pani dr poparzyła córkę? - to jeszcze zbyt krótki okres, aby ostatecznie ocenić jaka będzie blizna, blizna ostateczne właściwości zyskuje najwcześniej po 3 miesiącach czy da się jeszcze coś zrobić? Jak pan sądzi? - są specjalne żele na blizny bardzo skuteczne, na pewno Pani dermatolog coś zaleci, w chwili obecnej nie można jeszcze osądzać ostatecznego wyglądu blizny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam usuwalam znamie barwnikowe plaskie na twarzy laserem tzw.pieprzyk po czym zrobil sie strupek odpadl i w tym miejscu mam teraz bardzo rozowa skore blizne smaruje zelem silikonowym na blizny juz ponad miesiac i to nie schodzi nawet nie jasnieje co robic? mialo po tym nie byc blizn a tymczasem mam rozowe koleczko. z gory dziekuje za odp i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolo 4 miesiace temu miala usuwane naczynka z lewego uda metoda laserwowa.Zostalam poparzona i do dzis mam spore blizny.Jak mozna je usunac ??? Noga wyglada szkaradnie i wtyd nosi szorty czy spodniczke.Blizn mam okolo 15 centymetrowe prostokaciki (1,5cm x 3cm kazdy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam usuwane naczynka na twarzy w różnych miejscach. Koło nosa naczynka powiększyły się i pozostały dziurki po wypalaniu, które wyglądają jak wielkie wągry:/ Kosmetyczka twierdzi, że nic nie widzi. Co z tym zrobić, czy ktoś w ogóle wywalczył prawnie jakieś odszkodowanie z powodu takiego zabiegu kosmetycznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×