Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz węzłów chłonnych


Gość Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgorzata

Jestem po biopsji wezłów chłonnych w pachwinie wyszedł wynik niedobry zostałam skierowana na CT po tym wyniku stwierdzono że mam rak na węzłach chłonnych w pachwinie i pod pachą Pani onkolog rowniez wysłała mnie na biopsje szpiku kostnego oraz kości oraz na PET CT!teraz oczekuje na wynik ale mam pytanie Pani doktor powiedziała że na 99%jest to rak nieagresywny prosze mi powiedziec jakie leczenie stosuje sie w takim przypadku!dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Czy znaleziono miejsce pierwotne guza czy to węzły chłonne są ogniskiem pierwotnym raka? Trudno mi powiedzieć jakie będzie leczenie nie wiedząc co to za choroba. Proszę napisać coś więcej, wtedy postaram sie odpowiedzieć na Pani pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

narazie lekarze mówią że guz jeden znajduje sie na wezle chlonnym pachwinowym a drugi umiejscowiony jest niepod sama pachą ale bliżej żebra!tyle mi tylko Pani doktor powiedziała!powiedziala również jest to rak na 99 %nieagresywny i rozwija sie bardzo bardzo pomalu ale jest jeszcze jedno ale gdy byłam ostatnio w polsce zrobiłam badania krwi i doktor tamtejszy mi tylko powiedział że mam za dużo leukocytów tego tez nie rozumie!?prosze mi pomóc bo moja psychika jest u kresu wytrzymałości a wynik bedzie 30czerwca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po otrzymaniu szczegółowych wyników badań z biopsji węzłów i szpiku będzie można coś konkretnego na ten temat powiedzieć. Od tych wyników będzie też uzależnione dalsze leczenie (np. chemioterapia). Musi Pani obecnie spokojnie czekać na te wyniki. One dopiero odpowiedzą na Pani wszystkie pytania. Trzeba być pod stałą opieką najlepiej hematologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

mam jeszcze jedno pytanie jeżeli pani doktor mi powiedziała ze jest to rak juz po wyniku CT tzn że nie ma mowy o pomyłce?:(Prosze o odpowiedz jeżeli to możliwe!a co to są te Leukocyty i dlaczego miałam badany również szpik kostny?dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

może Ktos też mial podobny przypadek jak ja orzeczenie lekarza to 99%nieagresywny rak na węzlach chłonnych w pachwinie i pod pachą!interesuje mnie jakiemu leczeniu był poddany!prosze bardzo prosze o odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×