Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmiana kształtu głowy w części potylicznej


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mój problem związany jest płaskim kształtem głowy w części potylicznej , chciałbym się dowiedzieć czy istnieje rodzaj zabiegu mogący pomóc mi w pozbyciu się tego ogromnego kompleksu. Czy możliwe było by wykonanie operacji plastycznej i do kogo mógłbym się zgłosić z takim problemem ? Dziękuję . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dowiedzieć czy istnieje rodzaj zabiegu mogący pomóc mi w pozbyciu się tego ogromnego kompleksu - raczej przy niewielkim defekcie, bez powikłań ze strony mózgowia nie wykonuje się takich zabiegów, nie ma wskazań leczniczych Czy możliwe było by wykonanie operacji plastycznej i do kogo mógłbym się zgłosić z takim problemem ? - proszę w tej sprawie zwrócić się do neurochirurga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój kształt głowy jest jak najbardziej normalny. Może spróbuj przyjrzeć się swojemu profilowi (zdjęcie) a potem porównywać je z innymi. Mam nadzieję, że szybko spostrzeżesz, że płaska okolica potyliczna jest czymś normalnym. W dodatku nikt się jej nie przygląda. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem! Płaska głowa z tyłu. Zaczynam już dobrze łysieć i mam duże zakola. Chciałbym ogolić się na łyso ale każde przycięcie krócej włosów uwydatnia moją spłaszczoną czaszkę. Dostaję więc od innych docinki,że mam kwadratowy łeb. To nie jest miłe tego słuchać. Myślałem więc nad tym czy można by było przeprowadzić taką operację? Coś na zasadzie sztucznej piersi. A więc silikonowy implant który uwypuklałby tylną część czaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×