Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder ustępujący po altacecie bez konsultacji lekarskiej


Gość Andrzej Wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej Wawa

Witam od 3-4 dni bolą mnie jądra takim tlącym bólem. W ciągu dnia tlenie to jest takie nieprzyjemne, że nawet nie mogę się zmotywować żeby wyjść na powietrze ani nigdzie. Ciągle o tym myślę i nie daje mi to spokoju. Gdy przychodzi noc i jest godzina 00:00 - 01:00 ból częściowo ustępuje i prawie go nie ma. Od wczoraj zacząłem smarować mosznę altacetem i jeszcze wczorajszej nocy ból zniknął około godziny 1 i gdy wstałem o 9:00 byłem jak nowo narodzony, bólu nie było i czułem się pięknie. Dodam że są upały na dworzu i moszna mi wisi. Lecz o 14 znów zaczęło mnie tlić bardzo lekko, ale ja znów posmarowałem mosznę altacetem i usnąłem. Gdy wstałem o 16 znów mnie nic nie tliło. Czy Pan Doktor może się domyślać co mogło stać się z moją moszną której bóle ustępują po tej maści? Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Wawa

i podczas masturbacji zauwazyłem ze lewe jądro robi się większe niż prawe i moszna nie jest taka symetryczna jak zazwyczaj tylko lewe jądro jest większe i zarazem moszna po lewej stronie przy napręzonym worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak dopisuję w postach, ale już ostatni raz napiszę. Zapisałem się w tej sprawie do urologa na czwartek w ten co teraz będzie. Również boli mnie przy pachwninie tak jakgdyby w lewej (tli mnie lewe jądro) jak dotykam głęboko w pachwninie to mnie ona boli. Czy jeśli to zapalenie albo żylaki czy inna przypadłośc, to można z tym zaczekać do czwartku? Bo Panie Doktorze martwe się żeby to nie zaczęło się komplikować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek urolog po badaniu wszystko wyjaśni. Do czwartku nic złego się nie wydarzy. Konieczne będzie palpacyjne badanie jąder i badanie palcem przez odbyt prostaty. Być moze usg jąder i prostaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Wawa

ojejku boje się jak nie wiem tego badania prostaty, martwie się że będzie to bolało bo jeszcze nikt nigdy mi tak nie robił. ale dziękuję Panu Doktorowi za chwilę i napisanie mi tych bardzo ważnych i uspokajających dla mnie informacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×