Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mateusz

Guzek w dolnej części penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz
Tuż nad jądrami, na dole penisa pojawił się mały guzek, który w tej chwili jest już trochę większy. Po nacisku na miejsce powstania guzka wypływa biała lub przeźroczysta maź, która po wyciśnięciu następnego dnia znów się pojawia.Koło guzka po lewej stronie wczoraj pojawiło się miejsce opuchnięte tak jakby żyła lub jakiś przewód spuchł. Problem zaczął się parę tygodni temu gdy próbowałem wycisnąć biała krostkę pod skórą w dolnej części penisa w środkowym punkcie.Dodam, że na napletku mam 3 małe brązowe plamki. Czy oba problemy są groźne? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przede wszystkim nie należy wyciskać! Nadkaża się wtedy zmianę i wygląda to znacznie gorzej. Prawdopodobnie to zwykła krostka, jeśli nie ma żadnego owrzodenia ani pęcherzyka to najlepiej dobrze namydlać tą okolicę i dbać o higienę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość :(:(:(
mam problem mam guza około 0,5mm wielkosci po lewej stronie na penisie około3,5 cm w góre z tad co wyrasta ( w stanie zwodu). jest czerwony i zauwazyłem ze wyrasta obok zyły z Góry dziękuje za odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to tylko zaczopowany gruczoł łojowy w niewielkim stanie zapalnym. Utrzymanie należytej higieny powinno spowodować samoistne wygojenie się zmiany. Jeśli do tego nie dojdzie należny udać się na kontrole do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tajemiczy
ja mam po prawej taka kropka czarna i czemu taka brazowa i czy wyciskac czy utrzymac kapiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mały
ja miałem jedną bulwe na penisie teraz mam kilka nie wiem czemu bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.