Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jan 26 lat

Powiększona lewa strona moszny 2 lata po operacji laparoskopowej żylaków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jan 26 lat
Witam 2 lata temu przeszedłem zabieg laparoskopowy na żylaki powrózka nasiennego. Wszystko przebiegło sprawnie i nie miałem żadnych dolegliwości. Ale od około 1 roku czasu lewa część moszny i prawdopodobnie też lewe jądro są większe z 6 razy od prawego....Mówię prawdopodobnie też lewe jądro, ponieważ nie mogę dokładnie wyczuć lewego jądra, gdyż w okół niego są oplecione jakieś żyły, które tworzą wielką kiść, raczej gładką, ledwo mieszczącą się w dłoni. Widać również znacznę powiększenie żył z lewej strony, które prowadzą w stronę brzucha. Chciałbym zapytac czy mam się czym martwić ? Oprócz tego, że jest to bardzo powiększone, to nie czuję żadnego bólu, ani nie przeszkadza mi to prawie w życiu seksualnym(pomijając lekki dyskomfort ze względu na duży, nietypowy wygląd) i wszystko funkcjonuje normalnie. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Koniecznie trzeba się udać do lekarza, wykonać usg. Może to być powikłanie zabiegu, bądź nawrót zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.